ورود به وب سایت

بازی انفجار یکی از مهیج ترین، پول سار ترین و محبوب ترین بازی های کازینوی آنلاین می باشد. از این رو بسیاری به دنبال آشنایی بیش تر با تمام جزئیات این بازی و همچنین موفقیت در آن می باشد. یکی از راه های موفقیت استفاده از یک سایت بازی انفجار معتبر می باشد. اما چگونه باید از اعتبار آن و در واقع این بازی مطمئن شد و فهمید که این بازی بر اساس کلاهبرداری نیست؟ شما با استفاده کردن از تاريخچه بازي انفجار می توانید پاسخ این سوال ها را بیابید. ما در این مقاله مفصلا راجب نحوه ی استفاده از این تاریخچه و همچنین نحوه تشخیص اعتبار این بازی به صورت کامل و تخصصی و در عین حال قابل فهم توضیح داده ایم؛ تا شما عزیزان در این بازی موفق تر و حرفه ای تر ظاهر شوید.

history of crash game 1 - آموزش استفاده از تاریخچه بازی انفجار به صورت تخصصی

 

الگوریتم بازی انفجار

پیش از پرداختن به نحوه به کارگیری تاریخچه بازی انفجار لازم است راجع به الگوریتم این بازی بدانید. الگوریتم این بازی به گونه ای است که در ابتدای شروع هر دست یک کد md5 حاوی ضریب بازیدر ان دست تولید می شود و در قسمت تاریخچه در اختیار تمامی کاربران قرار می گیرد و تا پایان بازی این کد قابل مشاهده است. پس از بسته شدن ضریب و پایان آن دست از بازی بازی کد hash همان کد md5 به صورت رمز گشایی شده است را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. اما چیزی که هست این باشد که ار بخواههید خودتان کد md5 را رمز  گشایی کنید این کار بسیار سخت می باشد و با بهترین امکانات چیزی حدود یک هفته زمان می برد و تقریبا غیر قابل انجام است. اما شما با نرم افزار های زیادی را در اختیار دارید تا کد hash را به راحتی به کد md5 تبدیل کنید.

الگوریتم تاریخچه بازی انفجار

در واقع باید بگوییم که تمامی کد های md5 و hash تولید شده توسط الگوریتم بازی انفجار در قسمت ثبت ضریب با استفاده از تاریخچه بازی انفجار ذخیره می شود و برای تمامی کابران قابل دسترسی است. شما برای سنجیدن اعتبار این بازی می توانید کد های hash را با استفاده از نرم افزار های زیادی به راحتی تبدیل به کد md5 کنید و آن ها را با هم تطابق بدهید. در صورتی که این کد ها با یک دیگر تطابق داشته باشند این به این معنی استکه هیچ تخلف و کلاه برداری ای در این بازی رخ نداده است. در واقع هدف این بازی نیز از این که کد md5 را از ابتدای شروع هر دست در قسمت تاریخچه نمایش می دهد، اثبات همین موضوع است که این کد حاوی ضریب در ابتدا تولید می شود و کاملا تضادفی است و با توجه به عملکرد کاربران به سود سایت تغییر می کند. از این رو شما می توانید این بازی را کاملا معتبر بشناسید و اطمینان داشته باشید که هیچ تخلفی در آن رخ نمی دهد.

در نهایت امیدواریم که اطلاعاتی که راجع به این بازی در اختیارتان قرار داده ایم برایتان مفید واقع شده باشد و شما بتوانید با استفاده از آن ها سایتی  معتبر برای این بازی بیابید. قابل به ذکر می باشد که شما ذقیقا همین شرایط را در اپلیکیشن بازی اتفجار هم تجربه خواهید کرد. این بار با سرعتی بالا تر و بدون نگرانی از فیلترینگ!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ورود به وب سایت